Wycieczki do Petersburga dla grup, wizy, przewodnicy w języku Polskim

Drodzy Państwo,

organizujemy wycieczki do Peterburga przez Kraje Bałtyckie. Oferujemy wycieczki przez Wilno, Kłajpedę, Rygę, Talin, Tartu, Helsinki, Psków i t.d. Załatwiamy wizy, hotele, Polskie przewodniki, promy i transport.

Wycieczki do Wilna i Troki

Hotel Wilno Europolis razem z partnerami oferuje turystom wycieczki mikrobusem po Wilnie, Trokach, oraz innych miastach Litwy.
Dla grup zorganizowanych więcej niz 10 osob, oferujemy profesjonalnego przewodnika po Wilnie, Trokach, Kownie, Klajpedzie, Rydze, Tallinnie oraz Sankt Petersburga.

Wycieczki po Wilnie:

Początek wycieczki: godz. 10.00, 13.00 i 15.00 …

Program wycieczki na Kraje Bałtyckie [7 dni]

Biuro podróży i hotel Wilno Europolis proponuje program wycieczki dla grup zorganizowanych i turystycznych na Kraje Bałtyckie na7 dni.
Noclegi i hotele dwu, trzy, cztery i piecio pięcio gwiazdkowe w miastach Wilno, Kowno, Ryga, Tallin, Petersburg, Moskwa. Przewodnicy w odwiedzanych …

Program wycieczki po miastach w Litwie [5 dni]

Biuro podróży i hotel Wilno Europolis proponuje program wycieczki dla grup organizowanych i turystycznych z Polski na 5 dni przez miasta Wilno, Troki, Kowno, Szawle, Kretinga, Kiejdany, Palanga.
Rezerwujemy noclegi w hotelach dwu, trzy, cztero i piecio gwiazdkowych i przewodnicy …

Program wycieczki do Petersburga na 5 dni

Biuro podróży i hotel Wilno Europolis proponuje program wycieczki dla grup organizowanych i turystycznych z Polski na 5 dni do Petersburga.

Proponujemy noclegi w hotelach dwu, trzy, cztero i piecio gwiazdkowych w miastach Wilno, Ryga, Tallin, Petersburg, Moskwa. Przewodnicy …

Program wycieczki na 2 dni po miastach Wilno – Troki (Litwa)

Biuro podróży i hotel Wilno Europolis proponuje program i wycieczki dla grup organizowanych i turystycznzych na 2 dni po miastach Wilno – Troki (Litwa).

Rezerwujemy noclegi w hotelach dwu, trzy, cztero i pięcio gwiazdkowe. Przewodnicy w odwiedzanych miastach. Programy wieczorne.…

Program wycieczki: Wilno-Troki-Kowno [3 dni]

Biuro podróży i hotel Wilno Europolis poleca: Program na Wilno – Troki – Kowno, 3 dni.

Rezerwujemy noclegi w hotelach 2, 3, 4 i 5 giazdek. Przewodnicy po odwiedzanych miastach. Programy wieczorne.

Aby czytać program, kliknij tutaj

.…

Program na Kaziuki w Wilnie, rok 2010

Hotel w Wilnie Europolis:

Rezerwujemy 2*, 3*, 4* i 5* hotele, programy, przewodników, obiadokolacje i t.d.

Kaziuki 5-7.03.2010

1 dzień
Przyjazd do Wilna. Zwiedzanie kośćioła św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rosie, Ostrą Bramą, cerkiew św. Ducha, muzeum Mickiewicza, kośćioł …