Tanie Noclegi

Hotel w Wilnie „Vilnius City Hotel” oferuje tanie noclegi w centrum Wilna.

Ponieważ hotel jest prowadzony przez rodzinę Polaków na Litwie, hotel jest zadbany, czysty, oferując śniadanie, obiadokolacje, wycieczki, przewodniki i różne inne usługi w dobrych cenach i w dobrym serwisie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie.

Przez aplikacje Gadu-Gadu ,  Viber i WhatsApp, dzwon lub pisz do recepcji bezpłatnie: +37068987777. Zamawiając bezpośrednio – dodatkowa 10% zniżka od cen online.

Dobra Lokalizacja

Starówka – 15 min. pieszo » Plac Ratuszowy – 20 min. pieszo » Dworzec – 20 min. pieszo » Ostra Brama – 25 min. pieszo » Plac Katedralny – 30 min. pieszo » Sklep Maxima – 5 min. pieszo » Lotnisko Wilna i IKEA – 4 km

Pokoje po remoncie w 2015, 2016, 2018

Odremontowany hotel w tym roku proponuje 45 pokoi w klasie Standard, Superior i Deluxe. Do dyspozycji pokoi jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe. Wszystkie pokoje w hotelu wyposażone w płaskie LED TV, suszarką do włosów, telefonem i łazienkami w pokojach.

Wi-Fi + Parking = gratis

Bezpłatnie oferujemy światłowodowy 50/50 Mbps Wi-Fi internet w całym terenie hotela i pokojach, oraz monitorowany prywatny parking dla samochodów i autokarów.

Śniadanie Szwedzki Stół

Każdego rana szykujemy dla Państwa śniadanie w formie gorącego Buffeta. Duży wybór gwarantowany.

Polskojęzyczny personel

Cały personel hotela rozmawia po Polsku. Pomożemy Państwu zwiedzić Wilno i okolice, podpowiemy jak to zrobić, zamówimy Polskiego przewodnika.

Oferujemy specjalne ceny dla grup turystycznych: +370 699 98999 lub hotel@wilnohotel.pl . Wycieczki.LT